SINAV YERİ ve PROGRAMI


BERGAMA TİCARET ODASI (https://berto.org.tr)
BAHÇELİEVLER MAH. ATATÜRK BULV. NO:98 BERGAMA – İZMİR

 

29 Mayıs 2019, Salon 1 - Sınav Programı

 

SALON 1

ADAY

Tez Danışmanı

Ankara Jüri

İzmir Jüri

İstanbul Jüri

1

08.00-08.50

Ayça Yıldırım

Aliye Mavili Aktaş

Beyhan Coşkun

EminePişmişoğlu

NuşinSarımurat Baydemir

2

09.00-09.50

Setenay Özden

Aliye Mavili Aktaş

Beyhan Coşkun

Emine Pişmişoğlu

NuşinSarımurat Baydemir

3

10.00-10.50

Esra Porgalı

Bircan Kırlangıç Şimşek

Beyhan Coşkun

Emine Pişmişoğlu

NuşinSarımurat Baydemir

4

11.00-11.50

Bahar Yeşil

Bircan Kırlangıç Şimşek

Burak İsmanur

Nurten Dalgın

NuşinSarımurat Baydemir

5

12.00-12.50

Candan Terzioğlu

Bircan Kırlangıç Şimşek

Burak İsmanur

Nurten Dalgın

Can Ger

6

13.00-13.50

 

 

 

 

 

 

13.50-14.30

YEMEK ARASI

7

14.30-15.20

Şennur Küçükçoban

Bircan Kırlangıç Şimşek

Aliye Mavili Aktaş

Nurten Dalgın

Ejder Akgün Yıldırım

8

15.30-16.20

Deniz Kaya Meral

Ejder Akgün Yıldırım

Aliye Mavili Aktaş

Nurten Dalgın

Can Ger

9

16.30-17.20

Gülin Sever

Ejder Akgün Yıldırım

Bahar Gökler

Hülya Deniz

Nazmiye Atalan

10

17.30-18.20

Songül Kamışlı

Bahar Gökler

Can Ger

Güzin Uğur Atalay

Ejder Akgün Yıldırım

11

18.30-19.20

Nilgün Atay

Bahar Gökler

Can Ger

Güzin Uğur Atalay

Ejder Akgün Yıldırım

             
29 Mayıs 2019, Salon 2 - Sınav Programı

 

SALON 2

ADAY

Tez Danışmanı

Ankara Jüri

İzmir Jüri

İstanbul Jüri

1

08.00-08.50

Mehmet Kılıç

Osman Özdel

Gözde Özer Danış

NazmiyeAtalan

Arşaluys Kayır

2

09.00-09.50

Pelin Özkan

Osman Özdel

Gözde Özer Danış

Barış Tok

Arşaluys Kayır

3

10.00-10.50

Tuğba Durmuş

Güzin Uğur Atalay

Gözde Özer Danış

Olcay Çam

Arşaluys Kayır

4

11.00-11.50

Pervin Doğan Göksel

Güzin Uğur Atalay

Gözde Özer Danış

Olcay Çam

Arşaluys Kayır

5

12.00-12.50

Duygu Kandemirci

Nalan Kalkan Oğuzhanoğlu

Özlem Ulutaş Akarken

Olcay Çam

Zuhal Yerlikaya

6

13.00-13.50

Tuğçe Toker Uğurlu

Nalan Kalkan Oğuzhanoğlu

Özlem Ulutaş Akarken

Olcay Çam

Zuhal Yerlikaya

 

13.50-14.30

YEMEK ARASI

7

14.30-15.20

İsmail Reyhani

A. Meral Genç

Özlem Ulutaş Akarken

SürelKarabilginÖztürkçü

Nevin Eracar

8

15.30-16.20

Evrim Güroğlu

A. Meral Genç

Özlem Ulutaş Akarken

SürelKarabilginÖztürkçü

Nevin Eracar

9

16.30-17.20

Çiğdem Cura Yaygın

A. Meral Genç

Türkan Doğan

SürelKarabilginÖztürkçü

Nevin Eracar

10

17.30-18.20

Burçin Kabataş Er

A. Meral Genç

Türkan Doğan

Ayşe Altan

Nevin Eracar

11

18.30-19.20

Hüseyin Gürer

A. Meral Genç

Özden Şükran Üneri

Ayşe Altan

Nevin Eracar

       
29 Mayıs 2019, Salon 3 - Sınav Programı

 

SALON 3

ADAY

Tez Danışman

Ankara Jüri

İzmir Jüri

İstanbul Jüri

1

08.00-08.50

Fadime Kaya

Hülya Deniz

Özden Şükran Üneri

Nalan Kalkan Oğuzhanoğlu

Füruzan Yazıcı

2

09.00-09.50

Selda Hüseyinoğlu

Hülya Deniz

Işıl Bulut

Figen Çulha Ateşçi

Behice Boran

3

10.00-10.50

Aslı Handan Avşar

Nevzat Uçtum Muhtar

Işıl Bulut

Figen Çulha Ateşçi

Zuhal Yerlikaya

4

11.00-11.50

Simel Parlak

Nalan Özçete

Işıl Bulut

Figen Çulha Ateşçi

Zuhal Yerlikaya

5

12.00-12.50

Berna Beyhan

Nalan Özçete
Arşaluys Kayır

Işıl Bulut

Osman Özdel

Füruzan Yazıcı

6

13.00-13.50

Sevil Altınkılıç

Figen Çulha Ateşçi

Aliye Mavili Aktaş

SürelKarabilginÖztürkçü

Barış Tok

 

13.50-14.30

YEMEK ARASI

7

14.30-15.20

Buğda Savaşır Uluğ

Behice Boran

Tülin Kuşgözoğlu

Güzin Uğur Atalay

Füruzan Yazıcı

8

15.30-16.20

Murat Yatmaz

Behice Boran

Tülin Kuşgözoğlu

Berna Gökengin

Nevzat Uçtum Muhtar

9

16.30-17.20

Pınar Talaslıoğlu

Behice Boran

Tülin Kuşgözoğlu

Berna Gökengin

Nevzat Uçtum Muhtar

10

17.30-18.20

Esra Başöz

Nalan Özçete

Tülin Kuşgözoğlu

Berna Gökengin

Nevzat Uçtum Muhtar

11

18.30-19.20

Güliz Gülçin Çamaş

Nalan Özçete

Tülin Kuşgözoğlu

Berna Gökengin

Nevzat Uçtum Muhtar

             

 

 

Powered byy Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.