Atölye çalışmalarına katılabilmeniz için kongre kayıt ve ödeme işlemlerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir. Katılmak istediğiniz atölye çalışmasını kayıt formu üzerinde belirtmeniz gerekmektedir. 

 

Atölye çalışmalarında kontenjanlar atölye yöneticisinin bilgileri doğrultusunda belirlenecektir. Atölye kayıtlarında ödeme tarihi temel alınarak sıralama yapılacaktır.

 

Bilimsel Program 2. Gün: 31 Mayıs 2019, Cuma

11.45-13.15   Atölye Çalışmaları (Asklepion)


1. Eda Ünlü Sağdıç & Aslı Özyıldız “Toprağımın bedenimdeki tınısı” (dans ve müzikle)
    Abstract - CV - CV

2. Ayşe Altan & Sürel Karabilgin Öztürkçü “Gelin toprağınızı/toprağımızı birlikte işleyelim”
    Abstract - CV - CV


3. Barış Tok & İnanç Sümbüloğlu “Toprak Bedenim: hareket ve dansla bedenimi işliyorum”
    Abstract - CV - CV

4. Berna Gökengin & Emine Pişmişoğlu “Köklerden yaprağa aktarılanlar, kalanlar”
    Abstract - CV - CV

5. Ejder Akgün Yıldırım “Protagonistin travmatik öyküsünü çalışmak: genel ilkeler, kör noktalar, zorluklar”
   Abstract - CV


6. Enise Çoban Çalışkan & Ali Kuserli “Zihin ağacımın kökleri belleğimin toprağında…”

    Abstract - CV - CV

7. Judith Teszary “Sociodrama”

    Abstract - CV

8. Işıl Bulut “Umuda çağrı”

    Abstract - CV

9. Tülin Acar & Tuğba Yücel “Çocukluk bahçemde psikodrama”
    Abstract - CV - CV

10. Özlem Ulutaş Akarken & Gözde Özer Danış "Hayat Ağacımın Tohumları & Meyveleri"
    Abstract - CV - CV 

  

Önemli Tarihler

Kurs tarihleri:
29 Mayıs 2019
Kongre tarihleri:
29 Mayıs - 1 Haziran 2019
Erken kayıt son tarihi:
20 Nisan 2019
Bildiri gönderimi için son tarih:
15 Nisan 2019

Derneklerimiz

Destekçiler

Konuşmacılar / Grup Liderleri

Arşaluys Kayır, Türkiye
İnci Doğaner, Türkiye
Özlem Ulutaş Akarken, Türkiye
Tülin Kuşgözoğlu, Türkiye
Berna Arapaslan, Türkiye
Hülya Deniz, Türkiye
Hande Karakılıç Üçer, Türkiye
Ali Kuserli, Türkiye
Levent Küey, Türkiye
Nevzat Uçtum Muhtar, Türkiye
Işıl Vahip, Türkiye
Özlem Sürel Karabilgin Öztürkçü, Türkiye
Tülin Acar, Türkiye
Bahar Gökler, Türkiye
Cüneyt Evren, Türkiye
Eva Fahlström Borg, İsveç
Nuşin Sarımurat Baydemir, Türkiye
Bülent Kılıçaslan, Türkiye
Aslı Özyıldız
Stylianos Lagarakis, Yunanistan
Enise Çalışkan Çoban, Türkiye
Ejder Yıldırım, Türkiye
Umay Oğuzhanoğlu Akay, Türkiye
Gözde Özer Danış, Türkiye
Emine Pişmişoğlu, Türkiye
Tuğba Yücel, Türkiye
Nevin Eracar, Türkiye
Berna Gökengin, Türkiye
Barış Tok, Türkiye
Osman Topak, Türkiye
Işıl Bulut, Türkiye
Judith Teszáry, İsveç / Macaristan
Grete Leutz, Almanya
İnanç Sümbüloğlu, Türkiye
Agnes Dudler, Almanya
Nalan Kalkan Oğuzhanoğlu, Türkiye
Eda Ünlü Sağdıç
Bircan Kırlangıç Şimşek, Türkiye

 

Powered byy Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.